קידום אורגני במנועי חיפוש

קידום אורגני במנועי חיפוש

אנו מעניקים שירות קידום אורגני מקצועי לקידום איכותי לאורך זמן, פשוט נקי ונכון. ללא טריקים וקיצורי דרך אנו לא משתמשים בטכניקות קידום שלטעמנו הן פסולות, כמו קניית קישורים, זיוף משתמשים ונתוני גלישה באתרים. אנו נפעל לניהול ויצירת תכנית “קידום אורגני” מותאמת לכם.

בונים אתר חדש או משדרגים אתר קיים? אל תמהרו להעלות איתו לאוויר עשויים להיות צעדי הכנה אורגניים במבנה ובתוכן האתר. יש לבצע פעולות אורגניות ושימושיות כגון 301 על-מנת לא לאבד כוח קידום היסטורי מהעבר ולא לפגוע בסיכויי ההצלחה של האתר שלכם, תיקונים שתבצעו בטרם תעלו לאוויר יכולים לחסוך לכם זמן וכסף רב. הליך ליווי לבניית אתר מבטיח תשתית SEO יציבה שתוביל לקידום אופטימלי של האתר.

תהליך הליווי האורגני כולל:

– ליווי הלקוח מול הגורמים הרלוונטיים בכל הנוגע ליישום ההמלצות ,תוך שימת דגשים הנוגעים לקידום האתר

– פגישות פרונטאליות וטלפוניות להעברת ההנחיות הטכניות, והסברים נדרשים. לאחר עליית האתר לאוויר תמיכה שוטפת טלפונית ובמייל במידה וקיימות שאלות שלא עלו או לא נענו במהלך האפיון.

– מעקב שוטף אחר התקדמות בניית האתר

– ביצוע בדיקות טרם עליית האתר

– הקמת נוכחות דיגיטלית מכובדת של הלקוח ברשת האינטרנט וחיבורה לתשתית שיווק דיגיטלית תוך איסוף וצבירת נכסים דיגיטליים רבים ככל האפשר, על שם העסק ולתועלתו הבלעדית.

בכל מתן שירות של קידום אורגני יכללו המרכיבים ההכרחיים הבאים:

  • מחקר וניתוח מילות מפתח : לכל אתר יש מספר קהלי יעד שונים ולכן לכל קהל יש לבחור מילות קידום אורגני רלוונטית. המילים ייבחרו רק לאחר קבלת דו”ח מחקר מילות מפתח ומתחרים.

  • ליווי הלקוח מול הגורמים הטכניים – בכל הנוגע לעיצוב ויישום ההמלצות ,אשר יבוצעו ע”י הלקוח ,תוך שימת דגשים הנוגעים לקידום האתר.

  • דו”ח קבלת אתר – הדו”ח יכיל את מבנה האתר המלא ובנוסף הוא ישמש ככלי העבודה העיקרי לקראת כל פיתוח עתידי (זמן עבודה על דו”ח מלא – עד שבועיים) לאחר סיום הדו”ח ייקבעו החלטות בין מקדם האתר ללקוח, בה תיקבע האסטרטגיה לקידום האורגני.

  • הקמת תשתית מעקבים – ניהול והקמת חשבונות גוגל (חשבונות גוגל אנליטיקס, וובמאסטר טולס)

  • קידום אורגני דינאמי – במידה ובמסגרת תקופת העבודה יבוצעו שינויים בגוגל המשפיעים על רכיבי הקידום, תבוצע
    הערכת מצב של השינוי, ובעקבותיה התאמה של אסטרטגיית הקידום לשינוי.
Better Search Genie פועלת בשיטות קידום אורגני הנקראות גם בעגה המקצועית “קידום לבן” ללא שימוש בטכניקות קידום פסולות (“קידום שחור/אפור”) העלולות לפגוע ולגרום לנזק בטווח הארוך.

אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

צרו איתנו קשר בכל עניין שיווקי